Pigiausi skrydžiai į Briuselį iš artimų oro uostų

Apie Briuselį


Briuselis – Belgijos sostinė, neoficialiai vadinama ir visos Europos Sąjungos sostine. Tai miestas, kuris kasmet pritraukia tūkstančius žmonių iš viso pasaulio, norinčius aplankyti įdomias miesto lankytinas vietas, muziejus bei kitus objektus, vertus dėmesio. Jeigu planuojate kelionę į Belgijos sostinę, iš anksto susiplanuokite savo laisvalaikį atostogų metu.

Planuojate atostogas ar verslo kelionę ir svarstote apie Briuselį? Sukate galvą kaip nestandartiškai praleisti savaitgalį? Jums padės pagrindinė, naudinga informacija apie Briuselį bei atmintinė, ką turėtumėte žinoti keliaudami į Belgijos sostinę.

Įdomūs faktai apie Briuselį:

  • Briuselio miestas vadinamas tikrąja Europos Sąjungos sostine;
  • 2000 metais Briuselyje įvyko XI Europos futbolo čempionatas;
  • Belgijoje yra trys oficialios kalbos – vokiečių, olandų ir prancūzų. Briuselis vadinamas dvikalbiu, kadangi jame vokiečių kalba vartojama labai retai.

Briuselis. Ką veikti?
Išsamesnius faktus apie mados ir dizaino sostinę bei dar platesnę, naudingą informaciją ką veikti Briuselyje rasite šio miesto turizmo tinklalapyje: www.visitbrussels.be

Prieš lankydamiesi Belgijoje, pasistenkite surinkti kuo daugiau informacijos apie tai, ką veikti Briuselyje. Atsiliepimai apie šį miestą padės susiplanuoti atostogas ar verslo kelionę, kad ji taptų maloni ir suteiktų gerų įspūdžių.

Briuselio Oro uostai
  • Charleroi Brussels So oro uostas CRL
  • National oro uostas BRU