Pigiausi skrydžiai į Briuselį iš artimų oro uostų

Briuselio centras


Briuselis – įdomus miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Jeigu jus domina kelionė į Belgijossostinę, iš anksto pasidomėkite jos lankytinomis vietomis, muziejais, sužinokite į kuriuos objektus ir kuriomis dienomis galima įeiti visiškai nemokamai bei pasidomėkite mokamų lankytinų vietų kainomis. Briuselio centras – ta vieta, į kurią suguža turistai, vos atvykę į miestą.

Briuselio centras

Briuselio centrinė aikštė – turistų lankoma vieta. Joje visais metų laikais, o ypač vasarą, pilna žmonių iš įvairiausių pasaulio kampų, todėl eidamas centru jautiesi tarsi būtum visuose miestuose vienu metu, kadangi kalbų įvairovė tikrai vyrauja. Taip pat Briuselio centre visada yra daug prekeivių, siūlančių įvairiausius suvenyrus, savo pieštus paveikslus ar kitas įdomias prekes.
Briuselio prekybos centrai – ta vieta, kurioje visada sutiksite įvairiausių tautybių žmonių. Tai puiki vieta žmonės, norintiems nupirkite lauktuvių draugams ar šeimos nariams, kurie laukia jų namuose.
Apeikite įdomiausias Briuselio centro vietas ir praleiskite savo atostogas unikaliai bei įdomiai. Nepraleiskite skrydžių bendrovių pasiūlymų ir įsigykite pigius lėktuvo bilietus, o likusius pinigėlius išleiskite atostogų metu.

Briuselio Oro uostai
  • Charleroi Brussels So oro uostas CRL
  • National oro uostas BRU