Pigiausi skrydžiai į Briuselį iš artimų oro uostų

Briuselio metro


Briuselis – įdomus miestas, esantis Belgijoje. Tai Belgijos sostinė, o taip pat ir turistų traukos centras. Joje yra daug lankytinų objektų, muziejų, architektūrinių pastatų, teatrų, parkų ir kitų įdomių lankytinų vietų, kurios vilioja žmones. Norėdami pasiekti visas lankytinas vietas, iš anksto nusipirkite pigius lėktuvo bilietus bei pasidomėkite Briuselio viešojo transporto sistema.

Briuselio metro

Tikriausiai niekas neprieštarautų, kad Briuselio metro sistema yra labai gerai išvystyta. Tai patogiausias, greičiausias ir optimaliausias sprendimas, norint pasiekti visas reikiamas vietas Belgijos sostinėje. Metro yra sparčiausias keliavimo būdas, kuriuo keliauti pasirenka ne tik vietiniai žmonės, bet ir turistai. Miestas pasirūpino netgi 4 metro linijomis, visos jos pasiekia centrą.
Jeigu atvykus į Belgijos sostinę jus domina Briuselio metro schema – ją galite susirasti internete ir net būdami namie dėliotis savo kelionės maršrutą. Taip pat Briuselio metro darbo laikas yra nurodytas internete bei pačioje Belgijos sostinės metro stotyje. Briuselio centrinė stotis – didelė, joje kasdien pilna turistų, planuojančių keliauti po miestą bei jo apylinkes.
Turėkite omenyje, kad durys į metro automatiškai neatsidaro, reikia paspausti mygtuką. Linkime gero skrydžio bei malonaus laiko Briuselyje.

Briuselio Oro uostai
  • Charleroi Brussels So oro uostas CRL
  • National oro uostas BRU