Pigiausi skrydžiai į Briuselį iš artimų oro uostų

Bilietų kainos į Briuselį


Belgija – nuostabi ir labai įdomi šalis. Jinai vadinama Europos Sąjungos centru, kadangi jos sostinėje įsikūrusios pagrindinės institucijos bei organizacijos. Planuodami kelionę į šią šalį, būtinai aplankykite ir jos sostinę Briuselį. Briuselis – turistų miestas, turintis daug įdomių lankytinų vietų, muziejų, prabangių restoranų, kurie vilioja žmones iš viso pasaulio. Jeigu planuojate kelionę į Belgijos sostinę, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais.

Skrydžių kainos į Briuselį

Bilietų kainos į Briuselį visus metus išlieka daugiau ar mažiau panašios, išskyrus šventines gruodžio dienas, kai čia vyksta turistai arba gyvenantys užsieniečiai grįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai Briuselis sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio.
Bilietų kainos į Briuselį taip pat yra gana brangios perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Bilietų kainos į Briuselį visada bus pigesnės jei juos įsigysite likus pusmečiui ar penkiems mėnesiams iki skrydžio. Tokiu būdu planuojamos atostogos leis sutaupyti ir daugiau išleisti jų metu.

Planuokite savo keliones iš anksto ir nenusivilsite. Gero skrydžio!

Briuselio Oro uostai
  • Charleroi Brussels So oro uostas CRL
  • National oro uostas BRU