Pigiausi skrydžiai į Briuselį iš artimų oro uostų

Briuselis - Ryga


Briuselis – Belgijos sostinė. Apie ją galite klausytis įvairiausių istorijų, skaityti žurnalus, naršyti internete, tačiau norėdami pažinti privalote aplankyti patys. Briuselyje yra daug įdomių lankytinų vietų, muziejų, skulptūrų. Sostinėje vyksta blusų turgus, įvairūs renginiai, naktiniai klubai veikia kiekvieną savaitę, todėl norėdami įdomiai bei turiningai praleisti atostogas – Briuselis tikrai tam tinkamas miestas. Susiplanavę kelionę, iš anksto nusipirkite pigius lėktuvo bilietus. Vis dėlto, jeigu jums reikiamu metu į Lietuvą iš Briuselio neskrenda lėktuvai, turi kitą galimybę – nusipirkti Ryga – Briuselis ir Briuselis – Ryga lėktuvo bilietus.

Briuselis – Ryga skrydžiai

Briuselis – Ryga skrydis vykdomas kiekvieną savaitę. Bilietų kainos į Rygą yra gana brangios perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą. Jeigu nenorite permokėti pinigų, vos susiplanavę atostogas, iš anksto nusipirkite jums reikalingus lėktuvo bilietus.

Briuselis – Ryga bilietai pigesni būna tada, kai skrydžių bendrovės pateikia pasiūlymus – siūlo lėktuvo bilietus su akcija. Nepamirškite ir paskutinės minutės bilietų. Tokie pasiūlymai, dažniausiai, būna labai trumpalaikiai, kadangi žmonės juos greitai išperka. Radę pigius lėktuvo bilietus nedelskite ir pamatykite Belgijos sostinę žymiai pigiau.

Linkime gero skrydžio bei malonaus poilsio Briuselyje.

Briuselio Oro uostai
  • Charleroi Brussels So oro uostas CRL
  • National oro uostas BRU