Pigiausi skrydžiai į Briuselį iš artimų oro uostų

Briuselis - Vilnius


Briuselis – Belgijos sostinė. Tai turistų lankomas miestas, kasmet jų pritraukiantis tūkstančius. Briuselyje yra daug įdomių lankytinų vietų, muziejų, architektūrinių pastatų, paminklų, statulų, rūmų, parkų, kurie vilioja žmones atvažiuoti ir juos aplankyti. Jeigu planuojate kelionę į Belgijos sostinę, iš anksto susiplanuokite laisvalaikį bei nusipirkite pigius lėktuvo bilietus į priekį bei atgal.

Briuselis – Vilnius

Vilnius – Briuselis bei Briuselis – Vilnius skrydis vykdomas kiekvieną savaitę. Dažniausiai skrydžių padaugėja vasaros sezonu, taip pat šventinėmis gruodžio dienomis, kai turistai iš viso pasaulio šalių nori pamatyti kaip Belgijos sostinė pasipuošusi per Kalėdas ar Naujuosius metus. Briuselis nuo Vilniaus nėra labai nutolęs (Briuselis – Vilnius atstumas: 1464.3 km), todėl jūs greitai galėsite pasiekti savo oro uostą.

Briuselis – Vilnius bilietai

Briuselis – Vilnius pigūs lėktuvų bilietai būna tada, kai klientai juos perkasi iki išskridimo pradžios likus maždaug pusei metų, kartais penkiems mėnesiams. Nepraleiskite ir skrydžių bendrovių pasiūlymų: nusipirkite paskutinės minutės bilietus ir mokėkite už juos žymiai mažiau.
Linkime gero skrydžio bei malonaus laiko Briuselyje.

Briuselio Oro uostai
  • Charleroi Brussels So oro uostas CRL
  • National oro uostas BRU