Pigiausi skrydžiai į Briuselį iš artimų oro uostų

Kaunas - Briuselis


Briuselis – žavus miestas, esantis Belgijoje. Taip pat tai Belgijos sostinė, kasmet pritraukianti tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Jeigu norite aplankyti Briuselį švenčių arba vasaros laikotarpiu, prisiminkite, kad už lėktuvo bilietus mokėsite tikrai didesnę kainą, nei juos perkant kitu metu. Briuselis turi daug įdomių lankytinų vietų, muziejų, vertų dėmesio architektūrinių pastatų, naktinių klubų, statulų, prabangiausių restoranų, parkų, teatrų ir kitų įdomių objektų, dėl kurių verta atvažiuoti į miestą.

Kaunas – Briuselis skrydžiai

Kaunas – Briuselis skrydis iš Lietuvos yra vykdomas kiekvieną savaitę. Skrydžių, dažniausiai, padaugėja vasarą, o taip pat ir šventinėmis gruodžio dienomis. Jeigu jus domina Briuselis per Kalėdas ar Naujuosius metus – pasitaupykite pinigėlių ir nusipirkite lėktuvo bilietus į Belgiją.

Bilietai Kaunas – Briuselis

Pigūs bilietai Kaunas – Briuselis būna tada, kai žmonės, vos susiplanavę kelionę, juos nusiperka iki išskridimo pražios likus maždaug penkiems, šešiems mėnesiams. Tokiu laikotarpiu skrydžių bendrovės pateikia pigius pasiūlymus ir Kaunas – Briuselis bilietai parduodami pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Taip pat pigūs bilietai parduodami skrydžių bendrovėms paskelbus paskutinės minutės pasiūlymus arba bilietus su akcija.
Kaunas – Briuselis atstumas yra labai nedidelis, todėl jūs labai greitai galėsite mėgautis atostogomis Belgijos sostinėje. Gero skrydžio bei malonių įspūdžių.

Briuselio Oro uostai
  • Charleroi Brussels So oro uostas CRL
  • National oro uostas BRU