Pigiausi skrydžiai į Briuselį iš artimų oro uostų

Ryga - Briuselis


Briuselis – Belgijos sostinė, neoficialiai vadinama Europos Sąjungos sostine. Tai įspūdingas miestas, turintis daug unikalių lankytinų vietų, objektų, muziejų, skulptūrų, statulų ir kitų architektūrinių įdomybių, dėl kurių atskrenda žmonės iš įvairių pasaulio šalių. Jeigu planuojate atostogas į Belgijos sostinę, tačiau jums reikiamu metu lėktuvo bilietų iš Lietuvos jau nebeliko, nepergyvenkite, kadangi kitas optimaliausias variantas yra Ryga – Briuselis bilietai.

Ryga – Briuselis skrydžiai

Ryga – Briuselis skrydžiai vykdomi kiekvieną savaitę. Skrydžių padaugėja vasaros sezonu, taip pat žiemą, per šventines gruodžio dienas. Ne vienas žmogus nori pamatyti kaip atrodo per Kalėdas bei Naujuosius metus pasipuošusi Belgijos sostinė, todėl renkasi atostogas joje ir žiemos sezonu.
Ryga nuo Briuselio nėra labai nutolusi, todėl jūs greitai pasieksite Belgiją. Ryga – Briuselis lėktuvo bilietai pigiausi būna tada, kai skrydžių bendrovės paskelbia įvairias akcijas arba paskutinės minutės pasiūlymus. Radę pigius lėktuvo bilietus nedelskite ir nusipirkite juos kuo greičiau, kadangi bilietai išparduodami labai greitai. Taip pat pigūs lėktuvo bilietai būna tada, kai žmonės juos perka iki skrydžio pradžios likus maždaug 5 – 6 mėnesiams.
Susiplanuokite savo atostogas ir vienu metu aplankykite Latvijos ir Belgijos sostines. Linkime gero skrydžio bei malonaus laiko.

Briuselio Oro uostai
  • Charleroi Brussels So oro uostas CRL
  • National oro uostas BRU