Pigiausi skrydžiai į Briuselį iš artimų oro uostų

Vilnius - Briuselis


Briuselis – Belgijos sostinė, pasižyminti įdomiomis lankytinomis vietomis, muziejais ir kitais objektais, traukiančiais turistus iš viso pasaulio šalių. Jeigu norite savo akimis pamatyti Briuselį, susipažinti su vietinių žmonių kultūra ir tradicijomis, susiplanuokite kelionę iš anksto ir nusipirkite pigius lėktuvo bilietus.

Vilnius – Briuselis skrydžiai

Vilnius – Briuselis skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Briuselis nuo Vilniaus nėra labai atitolęs (Vilnius – Briuselis atstumas: 1464.3 km), todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje. Vilnius – Briuselis atstumas nors ir nedidelis, tačiau lėktuvu turėsite skristi kelias valandas. Pasirūpinkite savo veikla skrydžio metu: pasiimkite knygą, nešiojamą kompiuterį ar kitą, laisvalaikį padedančią praleisti priemonę.

Vilnius – Briuselis lėktuvų bilietai

Vilnius – Briuselis pigiausi bilietai būna dažniausiai likus pusei metų iki skrydžio, todėl jei turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto. Taip pat pasinaudokite skrydžių bendrovių pasiūlymais ir įsigykite pigius lėktuvo bilietus akcijų metu. Nepamirškite ir paskutinės minutės pasiūlymų, kurie išperkami labai greitai, todėl vos juos susiradę, nedelskite ir nusipirkite iš karto.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Vilnius – Briuselis Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Vilnius – Briuselis Wizzair kelionių pasiūlymai

Linkime gero skrydžio bei malonių įspūdžių Belgijos sostinėje.

Briuselio Oro uostai
  • Charleroi Brussels So oro uostas CRL
  • National oro uostas BRU