Pigiausi skrydžiai į Briuselį iš artimų oro uostų

Pigios kelionės į Briuselį


Briuselis – laisvas ir kosmopolitiškas miestas, pasižymintis sava architektūra ir turintis tikrai daug parodyti. Įžymūs lankytini objektai, muziejai, įvairūs pramogų parkai, prekybos centrai, senamiestis kviečia kiekvieną turistą pailsėti šiame mieste.

Vienas iš svarbiausių gerai suorganizuotos atostogų ar verslo kelionės elementų yra lėktuvo bilietas. Tačiau keliaudami turite pasirūpinti ir kitais, ne mažiau svarbiais elementais, užtikrinančiais nepriekaištingą viešnagę svečioje šalyje.

  • Tinkamai pasirinktas viešbutis. Nakvynė yra antras pagal svarbumą atributas kiekvienoje kelionėje. Viešbutį geriausiai yra registruotis vos nusipirkus lėktuvo bilietą, prieš pačią kelionę, taip ramiau ir netgi pigiau.
  • Kelionės kainą į Briuselį gali atsverti brangūs savaitgalio malonumai. Stengdamiesi sutaupyti, pasidomėkite kokienemokami renginiai vyksta savaitgalį. Briuselis tikrai mėgstamas miestas savaitgalio atostogoms, todėl nenorėdami leisti pinigų, tiesiog pasivaikščiokite senamiesčiu, miesto gatvėmis, apžiūrėkite lankytinus objektus iš išorės.
  • Gerai suplanuotos atostogos. Pigios kelionės į Briuselį metu suplanuokite ką norėtumėte pamatyti ir ką planuojate nuveikti per atostogas.
  • Kelionių agentūros. Jeigu nenorite planuotis patys, kreipkitės į kelionių agentūrą, kuri dažnai pateikia įdomius ir patrauklius pasiūlymus, suteikia nuolaidų kelionei. Dažniausiai, agentūros siūlo keliones lėktuvu į Briuselį, tai optimaliausias variantas keliaujantiems į Belgiją.
  • Išsiaiškinkite turizmo ypatumus. Ar yra nuolaidų suteikiančių kortelių? Ar yra draudimų, apribojimų, specifinės informacijos, kurią turėtų žinoti turistai?
  • Kelionės į Briuselį kaina priklauso dar ir nuo žmonių pragyvenimo lygio. Gyvenimas Briuselyje – pigios kelionės į šį miestą planavimo rodiklis, pagal kurį galėsite įvertinti planuojamas išlaidas bei atostogų kaštus.

Domina pigios kelionės į Briuselį? Ką turėtumėte žinodami planuodami kelionę į šį miestą? 

Briuselio Oro uostai
  • Charleroi Brussels So oro uostas CRL
  • National oro uostas BRU