Pigiausi skrydžiai į Briuselį iš artimų oro uostų

Gyvenimas Briuselyje


Gyvenimas Briuselyje vieniems gali atrodyti ramus, kitiems – beprotiškas ir siautulingas. Viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką. Jeigu renkatės kelionę su savo šeima, ypač mažamečiais vaikais, tikriausiai ilsėsitės ramiau, aplankysite įvairias parodas, muziejus, pasivaikščiosite autentišku senamiesčiu. Visgi, jeigu keliaujate su draugais, tikriausiai savo laisvalaikį praleisite pašėlusiai ir Briuselis jums pasirodys kaip daug galimybių galintis suteikti miestas, kuriame naktinis gyvenimas tiesiog verda.

Nenuostabu, kad Briuselyje, kaip ir kituose miestuose yra pačių įvairiausių rajonų. Centrinė miesto dalis visuomet kupina turistų, o priemiesčiai yra ne tokie kosmopolitiški ir atokesniuose rajonuose Briuselio gyvenimas plaukia sava vaga. Jeigu norite susipažinti su šiuo miestu kiek artimiau ir pažinti jame gyvenančių vietinių žmonių kultūrą, nepraleiskite galimybės apsilankyti už miesto centro.

Kaip bebūtų, gyvenimo lygis Briuselyje yra gana aukštas dėl į jį kasmet suplūstančių turistų, todėl nusikalstamumas bei incidentai dažniausiai nepasiekia čia atostogaujančių turistų. Gyvenimas sąlygos Briuselyje tiek vietiniams gyventojams, tiek ir turistams yra labai geros. Atlyginimai Briuselyje yra tikrai neblogi, miestas švarus, tačiau maisto kainos ganėtinai didelės.

Gyvenimas Briuselyje sužavės poilsiautojus atvykusius čia tiek turizmo sezono metu, tiek šaltuoju metų periodu, kai gyvenimas Briuselio gatvėse sulėtėja ir aptingsta, bet tikrai nepranyksta. Briuselis yra tinkamas lankymui tiek vasaros sezonu, tiek ir švenčių metu, kai gatvės pasipuošia šventiška dvasia.

Briuselio Oro uostai
  • Charleroi Brussels So oro uostas CRL
  • National oro uostas BRU