Pigiausi skrydžiai į Briuselį iš artimų oro uostų

Turizmas Briuselyje


Briuselio miestas gali pasiūlyti daug daugiau nei kiekvienas turistas gali tikėtis. Senamiestis, įvairūs prekybos centrai, mano galerijos, muziejai, restoranai, kavinės, naktinis gyvenimas ir dar daugiau kitų pramogų, dėl kurių čia suplūsta žmonės iš viso pasaulio. Turizmas Briuselyje klesti ir vis gerėja kiekvienais metais.

Turizmas Briuselyje yra išvystytas gana plačiai. Tiek turizmo informacijos centrai, tiek susisiekimo, nakvynės, laisvalaikio sektoriai yra paruošti dideliems turistų srautams, kurie plūsta į Briuselį.

Turizmo centras Briuselyje maloniai suteiks visą pageidaujamą informaciją, kurios jums gali prireikti atostogaujant šiame mieste. Patyrę bei malonūs specialistai kalba anglų kalba, todėl susišnekėti sunku tikrai nebus. Informacijos centruose kiekvienas turistas gali įsigyti įvairius lankstinukus, kuriuose nurodytos įžymiausios miesto vietos, kurias verta aplankyti. Taip pat informaciniai bukletai suteiks visą reikiamą informaciją apie šį miestą: kur apsistoti, kur pavalgyti, kur papramogauti. Miesto žemėlapio dėka – nepasiklysite.

Turizmas Briuselyje yra išvystytas. Galite įsigyti turisto kortelę, kuri galioja 24/48/72 valandas. Ši kortelė, tai tarsi raktas, atrakinantis Briuselio miestą. Nusipirkę ją, galėsite naudotis tokiomis paslaugomis kaip nemokamu kai kurių muziejų lankymu, nuolaidomis restoranuose ar kavinėse, taip pat prekybos centruose.

 Briuselio turizmo kortelė – išties protingas pasirinkimas jei į šį miestą atvykstate daugiau nei vienai dienai ir ketinate pamatyti daug įdomių dalykų.

Turizmas Briuselyje – dirba tam, kad jūsų atostogos būtų nepriekaištingos.

Briuselio Oro uostai
  • Charleroi Brussels So oro uostas CRL
  • National oro uostas BRU