Pigiausi skrydžiai į Briuselį iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Briuselį


Briuselis – Belgijos sostinė, pasižyminti įdomiomis vietomis bei dideliais turistų srautais. Jeigu planuojate kelionę į Briuselį, iš anksto susiplanuokite savo laisvalaikį mieste bei nusipirkite pigius lėktuvo bilietus.

Skrydžiai į Briuselį iš Lietuvos yra vykdomi iš 2 lokacijų: (Vilniaus, Kauno) oro uostų. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km.

Pigūs skrydžiai į Briuselį
Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydžiai į Briuselį tapo dar labiau prieinami. Taip pat galite įsigyti iš ties pigių paskutinės minutės bilietų. Paskutinės minutės bilietų į Briuselį įsigyti, dažniausiai, galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite Belgijos sostinę sumokėję už skrydį labai mažą kainą.

Tiesioginiai skrydžiai į Briuselį
Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Briuselį yra vykdomi kiekvieną savaitę. Briuselis nuo Lietuvos sostinės Vilniaus yra nutolęs 1464.3 km, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai galėsite mėgautis pasiekę savo kelionės tikslą. Pasirūpinkite savo veikla skrydžio metu: pasiimkite knygą ar nešiojamą kompiuterį ir nuveikite ką nors įdomaus.

Briuselio Oro uostai
  • Charleroi Brussels So oro uostas CRL
  • National oro uostas BRU