Pigiausi skrydžiai į Briuselį iš artimų oro uostų

Briuselio oro uostas


Briuselis – kasmet tūkstančius turistų, iš viso pasaulio, pritraukiantis miestas. Tai Belgijos sostinė, kurioje yra daug lankytinų vietų, muziejų, naktinių klubų, restoranų, teatrų, parkų, unikaliausių architektūrinių pastatų, kurie vilioja žmones. Jeigu planuojate savo kelionę į Belgijos sostinę, iš anksto susiplanuokite laisvalaikį, nusipirkite pigius lėktuvo bilietus bei pasidomėkite į kurį oro uostą atvyksite.

Briuselio oro uostas

Briuselio oro uostas (kitaip vadinamas Briuselio national oro uostas) – tarptautinis oro uostas, esantis Belgijoje. Nuo Belgijos sostinės jisai nutolęs maždaug 11 km, todėl Briuselio centrą pasiekti yra labai paprasta. Iš jo kursuoja Briuselio oro uostas – centras autobusai, taip pat galite išsikviesti taksi, kuris jus nuveš greitai bei patogiai. Viena optimaliausių galimybių, kurią pasirenka daugelis turistų, norinčių nuvykti į centrą – automobilio nuoma. Automobiliai nuomojami labai paprastai, nebrangiai, o žmonės, važiuodami jais gali aplankyti tokias vietas, į kurias neužsuka ir jose nesustoja joks viešasis transportas.
Briuselio oro uostas dažnai tampa ne tik pagrindine, bet ir tarpine stotele. Iš šio oro uosto kursuoja lėktuvai į kitas pasaulio šalis, todėl jeigu planuojate skristi per Belgijos sostinę – pasirūpinkite nakvyne. Nakvynė Briuselio oro uoste kainuoja labai įvairiai. Tai priklauso nuo to, kokių gyvenimo sąlygų norite, taip pat kokių pramogų bei aptarnavimo.
Linkime gero skrydžio bei turiningų atostogų Belgijos sostinėje.

Briuselio Oro uostai
  • Charleroi Brussels So oro uostas CRL
  • National oro uostas BRU