Pigiausi skrydžiai į Briuselį iš artimų oro uostų

Briuselio Šarlerua oro uostas


Apie Briuselį galite vartyti kelionių žurnalus, skaityti internete, klausytis pažįstamų atsiliepimų ar žiūrėti televizijos laidas, tačiau niekas nesuteiks jums tokių įspūdžių, kaip apsilankymas šiame mieste ir realios kelionių dvasios pajautimas. Ką išvysite Belgijos sostinėje, viskas išliks jūsų atmintyje dar ilgai ir suteiks neišdildomų įspūdžių iki kitos įspūdingos kelionės. Apie Briuselio miestą jau seniai sklando daug turistų pasakojamų istorijų, todėl jūs tiesiog privalote jas išgirsti gyvai ir įsitikinti savo akimis. Jeigu planuojate kelionę į Briuselį, iš anksto pasirūpinkite pigias lėktuvo bilietais bei pasidomėkite oro uostu, į kurį atskrisite.

Šarlerua oro uostas

Šarlerua oro uostas (kitaip vadinamas Briuselio Charleroi oro uostas) – tai tarptautinis oro uostas, esantis Belgijoje. Nuo miesto centro Briuselio Sarlerua nutolęs tik 46 km, todėl laisvai jį galėsite pasiekti viešuoju transportu, nuomotu automobiliu arba taksi. Taksi paslaugos šiame mieste nėra pigios (Taksi kainos Briuselyje (1 km) – 1.80 eur.), tačiau tai vienas iš pačių patogiausių bei greičiausių būdų, norint pasiekti jums reikiamą vietą.
Kiekvienais metais Briuselio Sarlerua oro uostą aplanko tūkstančiai žmonių iš viso pasaulio. Jisai dažnai tampa ne tik paskutine, bet ir tarpine stotele, norint pasiekti kitus pasaulio miestu. Jeigu Briuselio Sarlerua oro uoste turėsite praleisti nemažai laiko, pasirūpinkite laisvalaikiu. Pasiimkite knygą, nešiojamą kompiuterį ir kol lauksite skrydžio, žiūrėkite jums įdomius filmus arba nudirbkite reikiamus darbus.
Briuselio Sarlerua oro uostas – tvarkingas ir švarus. Jame turistai gali pasivaikščioti, pamiegoti, nupirkti lauktuvių draugams bei šeimos nariams.
Linkime gero skrydžio bei malonaus laiko Belgijos sostinėje.

Briuselio Oro uostai
  • Charleroi Brussels So oro uostas CRL
  • National oro uostas BRU