Pigiausi skrydžiai į Briuselį iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai į Briuselį


Briuselis – Belgijos sostinė, kasmet pritraukianti tūkstančius turistų iš įvairių pasaulio šalių. Jeigu jums įdomios šio miesto lankytinos vietos, muziejai, skulptūros, paminklai, rūmai ir kiti architektūriniai pastatai bei norite praleisti savo atostogas unikaliai ir smagiai – nusipirkite pigius lėktuvo bilietus ir pamatykite Belgijos sostinę jums patogiu metu.

Pigūs skrydžiai į Briuselį

Pigūs skrydžiai į Briuselį yra vykdomi iš įvairių lokacijų: Vilniaus, Kauno bei Latvijos sostinės Rygos. Rygą kiekvienas gali pasiekti labai nesunkiai. Tai vos keturios valandos keliaujant autobusu, o mašina, tikriausiai, Rygos oro uostą pasieksite dar greičiau. Pigiausi skrydžiai į Briuselį iš Rygos ar į ją bus tada, jeigu pirksite bilietus iki kelionės pradžios likus bent jau pusei metų.
Pigūs skrydžiai į Briuselį iš Vilniaus būna tada, kai skrydžių bendrovės paskelbia įvairias akcijas. Kartais bilietai parduodami vos už 1 eurą, todėl žmonės skuba tokius bilietus kuo greičiau išpirkti. Vis dėlto, jeigu randate skrydžiui į Briuselį akciją, paskubėkite ir pamatykite Belgijos sostinę investavę į tai minimaliai.
Linkime gero skrydžio bei malonaus laiko Belgijos sostinėje.

Briuselio Oro uostai
  • Charleroi Brussels So oro uostas CRL
  • National oro uostas BRU