Pigiausi skrydžiai į Briuselį iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai iš Briuselio


Briuselis – Belgijos sostinė, o taip pat ir vienas įdomiausių šios šalies miestų. Jame yra daug lankytinų vietų, muziejų, naktinių klubų, restoranų, parkų, kurie žavi turistus iš viso pasaulio. Būtent dėl Briuselio dinamiškumo ir unikalumo žmonės atvažiuoja ir pasilieka jame ilgesnį laiką. Jeigu planuojate kelionę į Briuselį, iš anksto nusipirkite bilietus į priekį bei atgal.
Pigūs skrydžiai iš Briuselio
Pigūs skrydžiai iš Briuselio į Vilnių vyksta kiekvieną savaitę. Dažniausiai skrydžių padaugėja vasaros sezonu bei šventinėmis gruodžio dienomis. Labai daug turistų iš viso pasaulio nori pamatyti kaip pasipuošusi Belgijos sostinė per Kalėdas, kaip vietiniai gyventojai švenčia Naujuosius metus bei ką veikia vasarą. Vasaros sezonu orai yra labai geri, liepos – rugpjūčio mėnesiais karšta, todėl jeigu mėgstate šilumą, nusipirkite pigius bilietus šiuo laikotarpiu ir pamatykite Briuselį.
Dažnai Briuselis tampa tiktais tarpine stotele žmonėms, keliaujantiems į kitas pasaulio šalis bei tų šalių konkrečius miestus.
Pigūs skrydžiai iš Briuselio vykdomi:

Jeigu norite per vienas pamatyti pamatyti ne tik Briuselį, rinkitės skrydį iš Rygos ir aplankykite tai, kas jus domina. Linkime gero skrydžio bei malonaus laiko Belgijos sostinėje.

Briuselio Oro uostai
  • Charleroi Brussels So oro uostas CRL
  • National oro uostas BRU